team_02.jpg

TWORZYMY
WSZECHSTRONNY
ZESPÓŁ
SENIORSKI

Pracowaliśmy w najlepszych agencjach reklamowych, domach mediowych i działach marketingu dużych korporacji. W Think ECO połączyliśmy te perspektywy, żeby tworzyć lepsze strategie. Działamy sprawnie i z pasją.

 
STRATEGY DIRECTOR | CEO

STRATEGY DIRECTOR | CEO

Roman Łoziński

Strateg łączący teorię z praktyką. 18-letnie doświadczenie w obszarze marketingu strategicznego, reklamy, digitalu i sprzedaży. Wykładowca Szkoły Strategii Marki, Laureat i juror Effie Awards, finalista Cannes Lions Innovation oraz prelegent konferencji branżowych.

STRATEGY MANAGER | PARTNER

STRATEGY MANAGER | PARTNER

Marcin Wójtowicz

Strateg z perspektywą klienta. Wcześniej kierował zespołem marketingu jednego z największych banków w Polsce, gdzie współtworzył strategię i nadzorował wdrożenie kilkudziesięciu projektów komunikacyjnych w obszarze ATL, BTL, digital i komunikacji wewnętrznej.

 
KIEROWNIK KREACJI

KIEROWNIK KREACJI

Wojtek Łebski

Autor kampanii nagradzanych za efektywność i kreatywność, w konkursach krajowych i międzynarodowych. Zdobywał doświadczenie jako art director, copywriter i dyrektor kreacji w najlepszych agencjach w Polsce.
 

 
DYREKTOR FINANSOWY

DYREKTOR FINANSOWY

MACIEJ RESPONDEK

12 lat doświadczenia w zarządzaniu finansami oraz doradztwie strategicznym zdobyte podczas pracy dla: Ernst&Young, Limitless (Dubai World), funduszu VC, software house. W Think ECO odpowiedzialny za finanse i strategię rozwoju firmy.


 
ACCOUNT MANAGER

ACCOUNT MANAGER

MAGDALENA NADKAŃSKA

Odpowiedzialna za bieżącą obsługę klientów agencji. 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów strategicznych i reklamowych. Zrealizowała kilkadziesiąt kampanii telewizyjnych oraz digital.

 

Chcesz poznać nas bliżej?
Zapraszamy do kontaktu.